İK POLİTİKAMIZ

İNSAN KAYNAKLARI

Tekfenli olmak, insanın başarabileceklerinin sınırsızlığına inanmaktır. Tekfenli olmak, dayanışma ve işbirliğinin hakim olduğu bir ortamda, 15.000’i aşkın çalışandan oluşan büyük bir aile olmaktır ve biz bununla gurur duyuyoruz.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak amacımız, en yetkin adayları işe alarak, onları eğitmek, ihtiyacımız olan bilgi ve becerileri geliştirmelerine destek olmaktır.

Hedefimiz, stratejik İK Politikaları uygulayarak, çalışanlarımızın güven duyacağı uluslararası standartlarda bir iş ortamı yaratmak, şirketi daha ileriye götürecek liderleri yetiştirmek ve sürdürülebilir büyümenin hayata geçmesine destek olmaktır.

EĞİTİM

Eğitim Bölümü olarak amacımız, çalışanlarımızın kendilerini geliştirmelerini sağlamak ve onları ileride oluşabilecek pozisyonlara hazırlamak, işin gerektirdiği alanların dışında, kişilerin kariyer planları doğrultusunda sürekli gelişimini hedefleyerek eğitim planlarını güncellemek.

Hedefimiz, senelik olarak hazırlanan, Teknik, Yönetim, Kalite ve SEÇ Eğitimleri’nin yer aldığı kataloğumuzu çalışanlarımız ile paylaşarak, planlanan programlarının yüksek oranda gerçekleştirilmesini sağlamak.